وب سایت سِلف آموز، حریم‌شخصی مشتریان و بازدید کنندگان را محترم می‌شمارد و به حفاظت از اطلاعات شخصی مشتریان و بازدید کنندگان خود پایبند است. این سند بیان کننده خط‌مشی صیانت از حریم‌شخصی، مربوط به وب سایت سِلف آموز به نشانی www.selfamooz.ir است. ما هیچگونه اطلاعات شخصی شما را هنگامی که وب سایت ما را ملاحظه می‌کنید، جمع آوری نمی‏‏‎کنیم، مگر اینکه شما، آن اطلاعات را در اختیار ما قرار دهید که در ادامه راجع به آن توضیح می دهیم.

این سند خط‌مشی، قوانین عمومی ما را در جمع آوری و استفاده از اطلاعات مشتریان و بازدید کنندگان وب سایت‌ سِلف آموز شرح می‌دهد. هدف از این توضیحات این است که شما بدانید، اطلاعاتی که شما در اختیار ما قرار داده‎اید را، چگونه استفاده خواهیم کرد. برای همین، برای فهمیدن کامل حقوق خود، از شما می‌خواهیم تا این سند خط‌مشی را کامل مطالعه نمایید.

حریم خصوصی سلف آموز

کدامیک از اطلاعات شخصی را جمع آوری می‎کنیم و چرا؟

  • دیدگاه‌ها

هنگامی که بازدیدکنندگان نظرات خود را در سایت سِلف آموز می‌نویسند، ما اطلاعاتی را که در فرم نظرات و همچنین بازدید کننده‌ها ارائه می‌شود جمع آوری می‌کنیم، اینکار برای کمک به تشخیص Spam می باشد.

یک رشته ناشناس ایجاد شده از آدرس ایمیل شما (همچنین هش نامیده می‌شود) ممکن است به سرویس Gravatar ارائه شود تا ببیند آیا از آن استفاده می‌کنید. سیاست حفظ حریم خصوصی خدمات Gravatar در اینجا در دسترس است: https://automattic.com/privacy. پس از تأیید نظر شما، تصویر نمایه شما در متن نظر شما قابل مشاهده است.

  • فرم‌های تماس

شامل اطلاعاتی که در فرم تماس پُر می کنید.

  • کوکی‌ها

اگر شما نظر خود را در سایت سِلف آموز ثبت کنید، می توانید برای ذخیره نام، آدرس ایمیل و وب سایت خود در کوکی‌ها تصمیم گیری کنید. اینها برای راحتی شما هستند، به طوری که شما مجبور نیستید برای نوشتن دوباره نظر جزئیات خود را پر کنید.

اگر حساب کاربری دارید و به سایت سِلف آموز وارد می‌شوید، ما کوکی موقت را برای تعیین اینکه آیا مرورگر شما کوکی‌ها را قبول می‌کند تنظیم می‌کند. این کوکی حاوی اطلاعات شخصی نیست و هنگامی که مرورگر شما را میبندد از بین میرود.

هنگام ورود به سیستم، ما همچنین کوکی‌ها را تنظیم خواهیم کرد تا اطلاعات ورود به سیستم و گزینه‌های صفحه نمایش خود را ذخیره کنید. کوکی‌های ورود به سیستم برای دو روز گذشته و کوکی‌های گزینه‌های صفحه نمایش برای یک سال گذشته است.

اطلاعت شما را با چه کسی به اشتراک می‌گذاریم

  • چه مدت ما اطلاعات شما را حفظ می‌کنیم

اگر یک نظر بنویسید، نظر و متادیتای آن به طور نامحدود حفظ می‌شود. این به این معنا است که ما می‌توانیم به جای برگزاری آنها در یک خط مؤثر، به طور خودکار هر نظر پیگیری را تصدیق و تأیید کنیم.

برای کاربرانی که در وب سایت سِلف آموز ثبت نام می‌کنند، ما همچنین اطلاعات شخصی را که در مشخصات کاربر آنها ارائه می‌کنیم، ذخیره می‌کنیم. همه کاربران می‌توانند اطلاعات شخصی خود را در هر زمان (به جز آنها که نمی‌توانند نام کاربری خود را تغییر دهند) ببینند، ویرایش و یا حذف کنند. مدیران وب سایت همچنین می‌توانند این اطلاعات را مشاهده و ویرایش کنند.

  • حقوقی که بر روی داده‌هایتان دارید

هنگامی که شما مشتری ما شدید، می‌توانید به اطلاعات شخصی خود از قبیل نشانی و اطلاعات تماس خود، در هر زمان که خواستید، برای تغییر یا تصحیح، دسترسی پیدا کنید. به عنوان مشتری شرکت، شما می‌توانید با ورود به “حساب کاربری من” به اطلاعات شخصی خود دسترسی پیدا کنید. اطلاعات حساب کاربری شما به صورت امن نگهداری می‌شوند و تنها با وارد کردن، گذر واژه‎ای که خودتان انتخاب کرده‎اید، قابل دسترس است. اگر احتیاج به کمک و راهنمایی در مورد نحوه تصحیح اطلاعات خود داشتید، می‌توانید با ما از طریق صفحه‎ی تماس با ما مکاتبه کنید.

  • کجا داده‌های شما را ارسال می‌کنیم

دیدگاه‌های بازدیدکننده ممکن است از طریق یک سرویس تشخیص Spam بررسی شود.