این قسمت شامل تمام شرایط و ضوابط استفاده از سایت (سِلف آموز یا Selfamooz) و همه سرویس‌های آن از جمله سرویس پرسش و پاسخ، محتوا و محصول‏‎های ارائه شده توسط آن بوده و همچنین مواردی که سبب حفظ حریم شخصی افراد و اطلاعات وارد شده است، می‌باشد.

شرایط و ضوابط استفاده از سایت

تمامی افرادی که به صورت مستقیم یا غیر مستقیم شامل مهمان‏‎ها یا افرادی که ثبت نام کرده‎اند و از محتوا و محصول‎های ارائه شده توسط سایت سِلف آموز استفاده می‌کنند، باید شرایط زیر را به صورت کامل بپذیرند:

تغییر در شرایط و ضوابط استفاده از سایت

محتوای این صفحه و شرایط و ضوابط استفاده از سایت ممکن است در هر زمانی بدون اطلاع به کاربران تغییر کند. تمامی تغییرات اعمال شده در این صفحه قابل مشاهده خواهند بود. شما متعهد به تجدید نظرهاى داده شده هستید؛ بنابراین طی بازه‌های زمانی مختلف، از این صفحه بازدید نمایید تا از شرایط و ضوابط تازه و تجدید نظرهای ارائه شده مطلع شوید.

دسترسی به سایت

محتوا و محصولات این سایت در دسترس همه عموم قرار دارد. بنابراین درصورت عدم دسترسی به سایت به هر دلیلی یا قطع خدمات و مسدود شدن محتوای سایت، ما هیچ گونه مسئولیتی را قبول نخواهیم کرد.

رفع مسئولیت

اگرچه محتوای این سایت بسیار قابل اعتماد است، با این حال، ما ضمانت نمی‌کنیم که این سایت و محتوای آن، بدون اشکال و خطا باشد. بنابراین در استفاده از محتوای آن هیچ گونه مسئولیتی در هیچ موردی را قبول نخواهیم کرد. این شرایط در جواب دیدگاه‌ها و سؤالات کاربران نیز صدق می‌کند.

تمامی مطالب منتشر شده در سایت فقط و فقط برای افزایش سطح علمی شما عزیزان بوده و هرگونه استفاده از محصول‎ها و آموزش‎های رایگان سایت، مرور آن‌ها و معرفی آن به دیگران با مسئولیت شخصی خود شما انجام گرفته و این سایت هیچ گونه مسئولیت و تعهدی در قبال هرگونه صدمات وارد شده به هر صورتی از جمله سوء استفاده‌ نداشته و خود شخص استفاده کننده همه مسئولیت آن را بر عهده دارد. همچنین تمامی لینک‌های خارجی داده شده تنها برای اطلاع رسانی بوده و این سایت هیچ گونه مسئولیتی را در قبال محتوای آن‌ها ندارد.

این موارد شامل سرویس (های) دیگر ما از جمله سرویس پرسش و پاسخ سایت نیز می‌شود.

مالکیت حقوقی

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت و محتوای آن از جمله حقوق کپی رایت نزد ما محفوظ است. هیچ یک از محتوای ما کپی برداری از منابع داخلی و فارسی نبوده و اکثر محتوای موجود به صورت اختصاصی تولید شده‎اند. در مواقعی که از منابع (مانند تصاویر) خارجی استفاده شود، به طور حتم منبع آن ذکر خواهد شد. البته ممکن است قسمت خاصی از متن، ترجمه شده‌ی منابع خارجی باشد و به دلیل این که تنها بخش محدودی ترجمه می‌شود، در صورت لزوم منبع آن نیز ذکر خواهد شد. همچنین ممکن است از قسمت‌هایی از منابع دارای مجوز آزاد مثل ویکی‌پدیا نیز ترجمه یا به صورت مستقیم، استفاده شود.

به دلیل آن که محتوای موجود به صورت اختصاصی تولید می‌شوند، کپی برداری از آن با ذکر آدرس سایت سِلف آموز (www.selfamooz.ir) و نام نویسنده بلامانع است. همچنین استفاده غیر شخصی و یا تجاری از محتوای سایت نیز در صورت عدم داشتن اجازه کافی (کسب اجازه از مدیر سایت از طریق فرم ارتباط با ما)، ممنوع است. در غیر این صورت ما این اجازه را به خود می‌دهیم تا از فرد و سایت کپی کننده شکایت کرده و یا سایت خاطی را از لیست نتایج موتورهای جستجوگر معروف از جمله گوگل و بینگ حذف نمائیم.

حریم شخصی افراد

هیچ یک از اطلاعات وارد شده حساس در این سایت (از جمله ایمیل‌ها، شماره تلفن و موبایل‌ها و سایر موارد) منتشر نخواهد شد و به صورت کامل نزد ما محفوظ خواهند ماند. برخی از اطلاعات پایه‌ای شما مانند آدرس IP توسط سرویس‌های آمارگیری ازجمله Google Analytics جمع آوری خواهند شد که فقط و فقط با هدف افزایش رضایت کاربران از این سایت مورد استفاده قرار خواهند گرفت. اطلاعات غیر حساس مانند نام، نام خانوادگی ممکن است در قسمت‌های مختلف سایت از جمله قسمت نظرات به صورت عمومی نشان داده شوند.

توجه کنید که پاسخ دادن به نظرات و کامنت‌های بازدیدکنندگان وظیفه هیچ یک از مدیران سایت نبوده ولی تا حد امکان به همه نظرات و سؤالات جواب داده خواهد شد.

برای مطالعه بیشتر در مورد حریم شخصی افراد، صفحه  حریم شخصی را مطالعه کنید.

شرایط و ضوابط فروشگاه

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از سایت سِلف آموز به دقت ملاحظه فرمایید.

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات سایت سِلف آموز اقدام کند.

شرایط عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های سایت سِلف آموز منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقباً کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که تغییری در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های سایت سِلف آموز در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می‎شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

 •  مشتری مسئول ارائه اطلاعات صحیح (نام، نام خانوادگی، شماره تماس و ایمیل) می‎باشد و هرگونه خسارات ناشی از ارائه اطلاعات نامعتبر به عهده خود مشتری خواهد بود.
 • مشتری از طریق ایمیل خود کُدگذاری شده و مسئولیت هر خرید مشتری با مالک خط تلفن همراه و ایمیلی است که هنگام سفارش محصول به فروشگاه اعلام شده است.
 • فروشگاه حق دارد در هر زمان و بدون اعلام قبلی، ارائه خدمات به هر یک از مشتریان خود را متوقف نماید.
 • فروشگاه متعهد به رعایت “قوانین مصوب تجارت الکترونیک جمهوری اسلامی ایران” و قوانین “حفظ حریم خصوصی” می‎باشد. لذا این قوانین نیز شامل حال مشتریان خواهد بود.
 • کلیه حقوق مادی و معنوی محتوای این سایت که شامل متن، ویدئو، فایل صوتی، مجموعه داده‎ها، گرافیک، آرم‎ها، آیکُن‎ها و … “سایت” متعلق به سایت www.selfamooz.ir می‎باشد.
 • سایت سِلف آموز به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
 • سایت سِلف آموز متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت سِلف آموز، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.
 • روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در سایت سِلف آموز در طول ۲۴ ساعت پردازش شده و ارسال می‎گردند.
 • در صورت بروز هرگونه مشکل در قسمت پردازش نهایی مبلغ خرید طی ۲۴ الی ۴۸ ساعت آینده به خریدار بازگشت داده می‎شود.
 • سایت سِلف آموز مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف، سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شوند. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصول‎ها به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای سایت سِلف آموز محفوظ است.
 • کاربران باید هنگام سفارش محصول مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.
 • سایت سِلف آموز نهایت تلاش و دقت را در راستای ارائه تمامی سرویس‌‏های خود انجام می‎دهد و به منظور تولید محتوا، از منابع و مراجع اصیل استفاده می‏‌کند. لازم به ذکر است سایت سِلف آموز تضمین نمی‏‌کند که توصیف‎های محصول و یا دیگر مطالب مندرج در سایت عاری از خطا باشد.
 • سایت سِلف آموز هیچ گونه مسئولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحه‏‌های سایت خود و یا لینک‏‌های مرده نمی‌‏پذیرد. سروﻳس‌‏های سایت آن‏گونه که هست ارائه می‏‌شود و سایت سِلف آموز تحت هیچ شرایطی مسئولیت تأخیر یا عدم کارکرد سایت را که می‌تواند ناشى از عوامل طبیعى، نیروى انسانی، مشکلات اینترنتى، خرابی تجهیزات کامپیوترى، مخابراتى و غیره باشد بر عهده ندارد.
 • سایت سِلف آموز خود را ملزم به رعایت حریم خصوصی کاربران می‌داند، لطفاً در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.

خسارت در هنگام حمل و نقل

سایت سِلف آموز همواره نهایت تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه سفارش‏‌ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد. با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‌‏های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر و این بدین معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و سایت سِلف آموز تنها در صورت تأیید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‌‏کند.