در وبسایت “سِلف آموز” تمامی محصولاتی که در صفحات آنها بنر بازگشت وجه وجود دارد، دارای گارانتی بازگشت وجه 100 درصد تا مدت 30 روز پس از خرید می‌باشد و شما اگر محصولات ما را خریداری کرده باشید و احساس کنید که از محصول به هر دلیلی ناراضی هستید می‌توانید به ما اطلاع دهید تا تمام وجه پرداختی شما به حسابتان بازگردانده شود. همچنین  ما هیچ سؤالی در این رابطه از شما نخواهیم پرسید!

از آنجایی که این کار باعث تعجب برخی از دوستان شده بود و برخی می‌گفتند که چنین موضوعی امکان ندارد، لازم دانستم که در این مورد توضیحاتی را بنویسم!

چرا محصولات ما گارانتی بازگشت وجه دارد؟

هنگام خرید از سایت‏‎های بین المللی، اکثر آنها برای محصولاتشان گارانتی بازگشت وجه برای مدت 30 روز در نظر می‏‎گیرند و اگر به هر دلیلی از کار یا محصولشان رضایت نداشتیم می‌توانیم درخواست بازگشت وجه را بدهیم و در کمتر از سه روز وجه به حساب بازگشت داده خواهد شد.

به همین خاطر تصمیم گرفتم این حس خوب را به اعضای سایت بدهم تا با این کار هم خودم حس خوبی داشته باشم و هم اعضای عزیز سایتمان با خیالی آسوده محصولات آموزشی را خریداری کنند.

فکر می‌کنیم این موضوع طبیعی باشد که خرید محصولات دانلودی دارای ریسک است و اگر فروشنده به کیفیت محصول خود “اطمینان” داشته باشد، قطعاً خود او این ریسک را خواهد پذیرفت!

بنابراین اگر ما به تعهداتمان پایبند نبودیم، می‌توانید درخواست بازگشت وجه داشته باشید!

تعهدهای ما

آموزش‏‎های ما به صورت کامل از ابتدا تا انتها (صفر تا 100) با توضیح همه موارد می‏‎باشد. فقط باید شما هم تمرین‏‎های آموزش مورد نظر را انجام دهید. اگر تمرین‏‎ها را انجام دادید و نتیجه نگرفتید، می‏‎توانید درخواست بازگشت وجه بدهید.

در بخش توضیحات، اطلاعات کاملی از محصول، نوشته شده است و این اطلاعات در مورد محصول کاملا منطبق است. اگر اطلاعات درج شده در صفحه با محصول یکسان نبود می‏‎توانید درخواست بازگشت وجه بدهید.

اگر محصولی که خریداری کردید و بعد از استفاده به این نتیجه رسیدید که ارزش این مبلغ را نداشت می‎‏توانید درخواست بازگشت وجه بدهید.

عزیزانی که بیش از دو محصول درخواست بازگشت وجه بدهند، تحت هیچ شرایطی نمی‌توانند از گارانتی بازگشت وجه سایر محصولات استفاده کنند.

آیا به ضرر ما نیست؟ کسی سوء استفاده نمی‌کند؟!

این سوال کاملاً طبیعی است و خوشحال می‌شوم به آن پاسخ بگویم!

نرخ درخواست بازگشت وجه بسیار پایین است و چیزی در حدود 5 مورد از هر 1000 سفارش است!

درخواست بازگشت وجه چگونه انجام می‌شود؟

کافی است شما یک ایمیل به admin@selfamooz با موضوع «درخواست بازگشت وجه» ارسال کنید و موارد زیر را مطرح کنید:

1- نام و نام خانوادگی

2- شماره تراکنش خرید از وبسایت

3- نام محصول

4- دلیل درخواست وجه (اختیاری – اما برای ما بسیار مهم است تا مسائلمان را رفع کنیم)

5- شماره کارت بانکی شما

6- ایمیلی که با آن خرید کرده‎‏اید

6- شماره موبایل

وجه شما در کمتر از 3 روز کاری واریز خواهد شد

درخواست بازگشت وجه فقط از طریق ایمیل امکان پذیر است و لطفاً  طی تماس تلفنی این مورد را مطرح نفرمایید تا در سریع‎ترین زمان ممکن به درخواست شما رسیدگی شود.

خواهشی که از شما دارم

پیش از ارسال درخواست می‌توانید از ما سؤالهایتان را بپرسید و شرایط را در میان بگذارید و بدانید که تمام تلاش ما جلب رضایت شماست و البته:

ما مطمئنم که هر کسی با اجرای مو به مو و گام به گام مطالب ارائه شده در محصولات نتایج فوق‌العاده‌ای را خواهد گرفت و هزاران برابر وجه پرداختی را به صورت مستقیم و غیر مستقیم به دست خواهد آورد و هیچگاه به فکر این موضوع نیز نخواهد افتاد!

گارانتی بازگشت وجه امکانی است که ما در وبسایت “سِلف آموز” قرار داده‌ایم تا شما عزیزان با خیالی آسوده اقدام به خرید محصولات آموزشی نمایید.